Penzion Hurikán

Penzion Hurikán je v klidné části města, blízko sportovního centra Kotlina.
Kapacita 34 míst v hlavní budově ve dvojlůžkových,třílůžkových a jednolůžkových
pokojích s možností přistýlky, chladničkou a televizorem (kabelová televize, nemusí obsahovat všechny programy, které máte doma).
Stálé připojení na internet. Parkování v chráněných stáních nebo na přilehlém parkovišti.
Současně nabízíme luxusní apartmán s vlastní kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí, prostornou koupelnou a vlastní terasou.
Dále nabízíme ubytování v části dependance (pokoje a apartmány v našem dalším ubytovacím zařízení s dalšími až 58 lůžky).
Nabízíme také využití relaxačního centra, kde je k dispozici bazén, parní lázeň, sauna, posilovna, solárium, squash, tělocnična, aerobní sál a masáže. Relaxační centrum je otevřeno každý den, kromě letních prázdnin, kdy máme v nabídce využití venkovního bazénu.


Příjezd na ubytování je možný od 15:00 do 22:00 hodin.

Apartmán Hurikán

Ubytujte se v našem apartmánu s terasou, samostatnou koupelnou a obývacím prostorem propojeným s kuchyní. Samozřejmostí je pak WiFi připojení, k dispozici je i přistýlka pro ty nejmenší hosty.


Pokoje Hurikán

Máme pro Vás připraveny dvoulůžkové a trojlůžkové pokoje, všechny zahrnují koupelnu se sprchovým koutem, toaletní potřeby a fénem (k zapůjčení na recepci) a bezpečnostní schránku.


Ubytování v oddělené části dependance

V oddělené části dependance je ubytování v pokojích a apartmánech, všechny mají koupelnu se sprchovým koutem, toaletní potřeby a WC. Možnost využítí kuchyňky. Tato část ubytovacího zařízení je vzdálena cca 15 minut.